'Alohilani Resort Waikiki Beach - Hawaj

Skladom
3278.45 €

3857.00 €

- +
  • - Typ izby: Hotelová izba - 4 lôžka
  • - Termín nástupu: 01 Okt 2022 - 08 Okt 2022

  • - Typ izby: Hotelová izba - 4 lôžka
  • - Termín nástupu: 07 Okt 2022 - 14 Okt 2022

  • - Typ izby: Hotelová izba - 4 lôžka
  • - Termín nástupu: 14 Okt 2022 - 21 Okt 2022

Zariadenie Swell Pool & Bar s výhľadom na legendárnu pláž Waikiki ponúka vyhrievaný bazén s nekonečným okrajom a slanou vodou, vírivku, bazén pre deti, súkromné altánky a živý večerný hudobný program.


Podobné produkty
Kód produktu: VAC000019
Kód varianty
Zdieľať:
Kategória: USA

Ubytovacie zariadenie 'Alohilani Resort Waikiki Beach sa nachádza pri pláži v Honolulu a ponúka ubytovanie s niekoľkými hotelovými reštauráciami. Uprostred jeho vstupnej haly sa nachádza dvojposchodové oceanárium s 1 272 m³ slanej vody a množstvom rozmanitých farebných havajských útesových rýb. Mnohé z izieb a súit v jeho ponuke majú priamy výhľad na Tichý oceán a na sopku Diamond Head.

Všetky izby sú vybavené HD TV s plochou obrazovkou. Niektoré ubytovacie jednotky majú aj priestor na posedenie. Všetky izby disponujú súkromnou kúpeľňou. K dispozícii sú aj bezplatné toaletné potreby a sušič vlasov.

Ubytovanie ponúka niekoľko reštaurácií. V reštaurácii Morimoto Asia sa podávajú jedlá ázijskej kuchyne, zatiaľ čo v reštaurácii Momosan si hostia môžu vychutnať ramen v neformálnejšom prostredí.

Hotel sa nachádza 100 metrov od kostola Saint Augustine by-the-Sea a 300 metrov od miesta na pláži Kuhio, na ktorom sa koná ceremónia s fakľami a tancom hula. Letisko Honolulu je od ubytovania vzdialené 12 km.

Ubytovanie podlieha štátnej všeobecnej spotrebnej dani a dani z prechodného ubytovania, ktorých výška sa môže kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia podľa rozhodnutia vedenia hotela s cieľom dodržať ustanovenia Rady havajského regiónu. 


Podobné produkty