Luxusné a elegantné letovisko Aphrodite Hills sa nachádza na jednom z najkrajších miest na Cypre s výhľadom na miesto, kde sa Afrodita - bohyňa lásky, údajne vynorila z trblietavého Stredozemného mora. 

Rezort Aphrodite Hills Golf & Spa Resort Residences - Junior Villas sa nachádza 20 km od mesta Paphos a je rezortom moderných apartmánov a víl, ktorý ponúka rozsiahle športové, rekreačné a kúpeľné zariadenia.

Hostia si môžu vychutnať prvotriedny golf na 18-jamkovom majstrovskom ihrisku, zahrať si tenis na tenisových kurtoch, navštíviť fitnesscentrum či si oddýchnuť v Retreat Spa s grécko-rímskymi kúpeľmi.
Neďaleko sa nachádza plážový klub Zias, relaxačná pláž Cove Beach a klub Aphrodite's Riding s vynikajúcimi možnosťami jazdy na koni.

Trojspálňová klimatizovaná vila so súkromným bazénom má obývaciu izbu so satelitnou TV s plochou obrazovkou a DVD prehrávačom, plne vybavenú kuchyňu so sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským riadom, kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, fén na vlasy, práčku a žehličku.

Hostia môžu ochutnať stredomorské jedlá v reštauráciách alebo si vychutnať drink v bare. V golfovej klubovni sa denne podávajú kompletné kontinentálne raňajky.

V areáli ubytovacieho zariadenia sú k dispozícii zariadenia na rôzne športy, ako je golf alebo tenis. Medzinárodné letisko Paphos je vzdialené približne 20 km a medzinárodné letisko Larnaca 110 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné ​​parkovisko.

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha

Vyber si svoju destináciu