Bali Palms Resort - Candidasa

Skladom
436.15 €

671.00 €

- +
  • - Typ izby: 1 spálňový apartmán - 4 lôžka
  • - Termín nástupu: 08 Okt 2022 - 15 Okt 2022

Bali Palms Resort sa nachádza v malom pobežnom mestečku Candi Dasa. Hosťom ponúka výhľad na pláž, vonkajší bazén a tropický útek s bezplatnou kyvadlovou dopravou do mesta.


Podobné produkty
Kód produktu: VAC000012
Kód varianty
Zdieľať:
Kategória: Bali

V celom rezorte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia môžu tiež relaxovať pri masáži alebo na rybárskom výlete.

Mnoho reštarurácií a barov sa nachádza len 5 minút chôdze od rezortu. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 7 minút jazdy od dediny Tenganan a 20 minút jazdy od vodného paláca Tirta Ganga a Taman Ujung. Na mieste nájdete bezplatné parkovisko.

Izby sú plne klimatizované a majú kuchynku. V pohodlnej obývacej izbe je k dispozícii káblová TV s plochou obrazovkou a DVD prehrávač. Súkromné kúpeľne ponúkajú sprchovací kút s teplou vodou.

Súčasťou rezortu je aj potápačské centrum cetrifikované PADI, ktoré ponúka profesionálne tréningy a organizuje pravidelné potápačské výlety do Gili Mimpang a Gili Tepekong. Rezort organizuje týždenné aktivity sko je balijský tanec, ohňostroje a živá hudba.
Reštaurácia Palms Café Beach Front & Restaurant ponúka nádherný výhľad na oceán a výber miestnych a medzinárodných jedál. 


Podobné produkty