Rezort Ellivuori je obklopený jazerami a je vzdialený 45 minút jazdy od Tampere. Helsinki sú vzdialené 2,5 hodiny jazdy. Na mieste je k dispozícii množstvo aktivít vrátane minigolfu, bowlingu a SUP boardov.

Holiday Club Ellivuori ponúka celoročné letovisko, ktoré je skvelé pre rodiny aj páry. V zime môžete lyžovať na zjazdovke alebo na bežkách, v lete sa môžete venovať golfu, tenisu, turistike a cyklistike. Na mieste sa nachádza jazero, kde sa môžete člnkovať alebo rybárčiť. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť chutnými jedlami a k ​​dispozícii je aj herňa, detské ihrisko a večerná živá zábava.Hostia si môžu pochutnať na miestnych špecialitách v reštaurácii priamo v rezorte, ktoré sa pripravujú z miestnych surovín, ako sú ryby a bobule. K dispozícii je aj gril a bar, kde sa organizujú týždenné podujatia.


Štúdiové apartmány, 1- a 2-spálňové jednotky sú priestranné a majú kompletnú alebo čiastočnú kuchyňu.
Izby v hoteli Holiday Club Ellivuori sú navrhnuté tak, aby vám poskytli pohodlný oddych od rušných dovolenkových aktivít. Dekor je veľmi fínsky, s bohatými drevenými dyhami a množstvom priestoru na oddych. Dizajn je efektívny, ale ponúka priestory na spanie, jedenie a klasické bývanie. Nájdete tu pohodlné sedadlá a spálňu s krásnym výhľadom. Každá individuálne zariadená izba je vybavená káblovou TV a pracovným stolom. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


Rybolov na jazere Rautavesi, bežkovanie a turistika sú bežné aktivity v oblasti. V rezorte si môžete prenajať lyžiarske vybavenie, bicykle, člny či kanoe a v areáli je k dispozícii aj prenájom sáun. Rezort Ellivuori organizuje rôzne outdoorové aktivity, ako napríklad výlety na bicykloch. V zime je lyžiarske stredisko Ellivuori otvorené a nachádza sa v pešej vzdialenosti. Mesto Sastamala je vzdialené 20 minút jazdy. Najbližšie letisko Tampere-Pirkkala je vzdialené 48 km.


Holiday Club Ellivuori sa nachádza v strede stredného Fínska a ponúka to najlepšie z celoročnej dovolenkovej zábavy. Ak máte radi zasnežené zimy alebo príjemne teplé letá, farebnú jeseň či pulzujúcu jar, Fínsko vám ponúka všetko. Fíni sú prirodzenými hostiteľmi a krajinu tvorí nekonečný koberec lesa s jazerami pomedzi stromami. Môžete natrafiť na stádo sobov v Laponsku, plaviť sa popri tisíckach ostrovov alebo si pozrieť niektoré z tisícok jazier pozdĺž východnej časti krajiny.

 

Vyber si svoju destináciu