Island Seas Resort - Freeport

Skladom
782.83 €

1565.66 €

- +
  • - Typ izby: 2 spálňový apartmán - 6 lôžok
  • - Termín nástupu: 15 Okt 2022 - 22 Okt 2022

  • - Typ izby: 1 spálňový apartmán - 4 lôžka
  • - Termín nástupu: 21 Okt 2022 - 28 Okt 2022

  • - Typ izby: 1 spálňový apartmán - 4 lôžka
  • - Termín nástupu: 28 Okt 2022 - 04 Nov 2022

Cena cez booking.com 1550€


Podobné produkty
Kód produktu: VAC000036
Kód varianty
Zdieľať:
Kategória: Bahamy

Zažite všetko, čo Bahamy ponúkajú v rezorte Island Seas. Island Seas, ktorý sa nachádza na nádhernom bielom piesku v Freeporte - Grand Bahama, je ideálnou destináciou pre rodinnú dovolenku plnú zábavy alebo pre romantickú dovolenku vo dvojici.

Rezort pozostáva z jedno a dvojizbových luxusných apartmánov. Každá ubytovacia jednotka má klimatizáciu a káblovú TV. Kuchyne sú plne vybavené chladničkou, sporákom a mikrovlnnou rúrou. Jednotky majú aj balkóny s malebným výhľadom. Hostia Island Seas majú k dispozícii bezplatnú starostlivosť o deti, kyvadlovú dopravu do Port Lucaya, internetové služby a prístup k práčke a sušičke. V okolí rezortu je množstvo rekreačných aktivít vrátane súkromnej pláže, kúpeľov a posilňovne. Pre hostí, ktorí hľadajú viac fyzickej aktivity, Island Seas ponúka tenisové a basketbalové kurty, volejbal, shuffleboard a detské ihrisko. Obľúbené sú samozrejme aj bazény a kúpele.

Bahamy sú rajom pre potápanie a šnorchlovanie. Okolo ostrova je niekoľko potápačských obchodov a vynikajúcich potápačských oblastí. Island Seas je vzdialený 10 minút od  medzinárodného letiska. Nákupní nadšenci a lovci výhodných nákupov milujú bezcolné nakupovanie na ostrove Grand Bahama.


Podobné produkty