Karma Bavaria - Schliersee

Skladom
1099.50 €

2199.00 €

- +
  • - Typ izby: Hotelová izba - 2 lôžka

  • - Typ izby: Hotelová izba - 2 lôžka
  • - Termín nástupu: 08 Okt 2022 - 15 Okt 2022

  • - Typ izby: Hotelová izba - 2 lôžka
  • - Termín nástupu: 22 Okt 2022 - 29 Okt 2022

  • - Typ izby: Hotelová izba - 2 lôžka
  • - Termín nástupu: 29 Okt 2022 - 05 Nov 2022

Cena cez booking.com 2199€


Podobné produkty
Kód produktu: VAC000025
Kód varianty
Zdieľať:
Kategória: Bavorsko

AlpenClub má úžasnú polohu uprostred očarujúceho mestečka Schliersee a veľkolepých bavorských Álp a len 50 km od historického mesta Mníchov. Ponúka to najsrdečnejšie privítanie a perfektný hotel vhodný pre rodiny, aby ste si tento úchvatný región užili po celý rok.

Karma Bavorsko je obdarené niektorými z najkrajších horských scenérií. Rezort má všetky zariadenia, vďaka ktorým bude vaša dovolenka nezabudnuteľnou. Toto uznávané liečebné stredisko má jedinečné prostredie a ponúka niečo pre každého. Má vynikajúcu reštauráciu a bar, ako aj vnútorné a vonkajšie športové a iné voľnočasové aktivity.

Rezort je tiež v blízkosti autobusového a vlakového spojenia do Mníchova a Salzburgu, takže prehliadky oboch miest sú počas vášho pobytu na dosah. Medzi obľúbené aktivity v blízkosti strediska patrí turistika, cyklistika a mnoho rôznych zimných športov.

Schliersee, krásne bavorské mesto, je postavené okolo veľkého alpského jazera s rovnakým názvom a je zasadené do nedotknutej horskej scenérie bavorských Álp. Tieto starobylé a nádherné hory vám určite vyrazia dych, či už sú zasnežené alebo zaliate mnohými farbami alpského leta. Túto rozprávkovú krajinu dopĺňa Ludwigov zámok Neuschwanstein, rovnako ako známy rakúsky Salzburg, vzdialený len krátky jednodňový výlet.


Podobné produkty