Ubytovacie zariadenie Nickelodeon Hotels & Resorts Punta Cana - Gourmet All Inclusive by Karisma sa nachádza v letovisku Punta Cana 46 km od sladkovodných lagún a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, vonkajším bazénom a fitnescentrom. 

Súčasťou ubytovania je bar, spoločenská miestnosť a záhrada. K dispozícii je recepcia s nepretržitou prevádzkou, izbová služba a zmenáreň.

Všetky ubytovacie jednotky v rezorte sú klimatizované a majú priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, županmi a papučami. K vybaveniu patrí káblová TV s plochou obrazovkou a trezor. V každej izbe v ubytovaní Nickelodeon Hotels & Resorts je k dispozícii posteľná bielizeň a uteráky.

V ubytovaní sa podávajú kontinentálne raňajky alebo raňajky formou bufetu.

Ubytovanie Nickelodeon Hotels & Resorts Punta Cana - Gourmet All Inclusive by Karisma ponúka 5-hviezdičkové ubytovanie s vírivkou a detským ihriskom. V rezorte si môžete zahrať biliard, stolný tenis a tenis. K dispozícii je požičovňa áut.

Prístav Cap Cana Marina je vzdialený 47 km a nákupné centrum Palma Real Shopping Village 26 km od ubytovania Nickelodeon Hotels & Resorts. 

Štúdio 3+1 maximálna kapacita:

- 3 dospelé osoby

- 2 dospelé osoby + 2 deti (do 12 r.)

- 2 dospelé osoby + 1 mladistvý (od 12 do 18 r.) + 1 dieťa (do 12 r.)

 

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha
kg

Podobné produkty

Vyber si svoju destináciu