Park Royal Homestay Club Cala na juhovýchodnom pobreží Portorika vás pozýva na relaxačný karibský zážitok v jednom z popredných rezortov na ostrove.

Vily v Park Royal Club Cala, ktoré sú súčasťou rozsiahlej komunity Palmas del Mar, sú v stredomorskom štýle a sú veľkoryso zariadené a poskytujú pohodlný dovolenkový dom pre štyroch, šiestich alebo až ôsmich hostí.

Jedno, dvoj a trojizbové jednotky sú plne vybavené kuchyňou a spotrebičmi vrátane práčky a sušičky. Nové prikrývky na hotelovej posteľnej bielizni v každej jednotke, Park Royal Club Cala je hrdý na svoje služby a fanatickú čistotu, takže každý hosť sa môže usadiť a cítiť sa ako doma.

Tieto vily sa nachádzajú pozdĺž juhovýchodného pobrežia ostrova s ​​výhľadom na úchvatný Karibik. Rezort zasadený do komunity letoviska Palmas del Mar zahŕňa dve majstrovské golfové ihriská, multiplexové tenisové centrum, bazény, kompletné fitness centrum, bežecké chodníky, lodný prístav, jazdecké stajne a tri míle pláže.

 

Tieto vily sa nachádzajú len 20 minút od Humacaa a 45 minút jazdy od San Juan. Poskytnú vám úplný komfort s najlepšou zábavou v Portoriku. Existuje mnoho miestnych atrakcií a skvelých ekoturistických aktivít a výletov, ktoré stoja za vyskúšanie, nehovoriac o vzrušujúcich kasínach, nočných kluboch, koloniálnej architektúre, historických pevnostiach a skvelých miestach na nákupy!

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha

Vyber si svoju destináciu