Holiday Club Kuusamon Tropiikki je nádherná, prívetivá dovolenková oáza postavená pri okraji jazera, ktoré je ideálne na kúpanie. Neďaleko strediska je dostupné  mnohých outdoorových aktivít, ako je pešia turistika a cyklistika, a má perfektnú polohu obklopenú nedotknutými fínskymi lesmi. Hotel ponúka vysokokvalitné ubytovanie, vynikajúcu reštauráciu a kúpeľné zariadenia na mieste, ktoré ponúkajú širokú škálu príjemných procedúr a zábavných aktivít, ktoré zavŕšia váš dovolenkový zážitok.

 Všetky ubytovacie jednotky sú komfortne zariadené, priestranné s plne vybavenou kuchyňou. Niektoré jednotky umiestnené v hlavnej budove majú balkón / terasu a/alebo saunu, všetky jednotky umiestnené v radových a rodinných domoch majú balkón / terasu a saunu.

 

Holiday Club Kuusamon Tropiikki je ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku a ponúka množstvo aktivít v lete aj v zime. Pre nadšencov halových športov sa v krytej športovej aréne Kuusamo Arena ponúka tenis a bedminton, zatiaľ čo tí, ktorí chcú objavovať nádhernú prírodu, si môžu vybrať zo vzrušujúceho množstva aktivít vrátane prechádzok, safari v divočine, trekkingu, lovu a rybolovu, jazdy na koni a raftingu na divokej vode. . Krytá aréna - hlavné centrum zábavy, ponúka skvelú škálu aktivít a podujatí. Bowlingová dráha vedľa baru Sporttibaari ponúka aj glow bowling.

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha

Podobné produkty

Vyber si svoju destináciu