Silkari Lagoons Port Douglas - Queensland

Skladom
1235.01 €

1900.01 €

- +
  • - Typ izby: 2 spálňová Villa - 6 lôžok
  • - Termín nástupu: 14 Okt 2022 - 21 Okt 2022

  • - Typ izby: 2 spálňová Villa - 6 lôžok
  • - Termín nástupu: 21 Okt 2022 - 28 Okt 2022

  • - Typ izby: 2 spálňová Villa - 6 lôžok
  • - Termín nástupu: 28 Okt 2022 - 04 Nov 2022

Svieže záhrady a šesť bazénov v štýle lagúny obklopujú ubytovanie pre hostí rezortu a vytvárajú uvoľnenú a príjemnú atmosféru, ktorá ladí s vrelou a priateľskou atmosférou regiónu. Je to jedno z najlepších letovísk Port Douglas.


Podobné produkty
Kód produktu: VAC000016
Kód varianty
Zdieľať:
Kategória: Austrália

Silkari Lagoons Port Douglas sa nachádza v Port Douglas, jednej z najžiadanejších dovolenkových destinácií v tropickom severnom Queenslande. Je to kombinácia luxusného ubytovania, množstva rekreačných zariadení a ľahkého prístupu k čarovnej Veľkej koralovej bariére a dažďovému pralesu Daintree, vďaka čomu je ideálnou dovolenkovou destináciou.

Silkari Lagoons Port Douglas sa nachádza len štyri minúty chôdze k zdanlivo nekonečnej piesočnatej pláže Four Mile a 45 minút chôdze od známeho centra kozmopolitnej dediny Port Douglas a ponúka množstvo možností na oddych a relaxáciu alebo akčné aktivity. Prejdite sa po umeleckých galériách a butikoch na ulici Macrossan alebo si oddýchnite pri bazéne a preskúmajte mnohé prírodné divy regiónu. Port Douglas je len hodinu jazdy na sever od Cairns cez Great Barrier Reef Drive. Toto je jediné miesto na Zemi, kde spolu existujú dva klenoty uvedené na zozname svetového dedičstva – Veľký bariérový útes a dažďový prales Daintree a Cape Tribulation.

Osviežte, obnovte a revitalizujte vo vodách akvamarínových útesov Koralového mora, krištáľových zátokách Mossman Gorge a zlatistých pieskoch lemovaných palmami na Four Mile Beach v Port Douglas, všetko dostupné z lagún Silkari Port Douglas.

 


Podobné produkty