Zažite špičkový servis v ubytovaní El Dorado Casitas Royale, Gourmet All Inclusive by Karisma. Všetkých 23 izieb v rezorte Karma Minoan je orientovaných na more a spracovyných v kultovej El Dorado Casitas Royale je rezort len ​​pre dospelých, ktorý ponúka gurmánsku kuchyňu s Gourmet Inclusive Experience, kúpele s kompletnými službami a 13 bazénov.

Elegantné a honosné suity sú plne vybavené a ponúkajú knižnicu DVD a CD, osobné služby concierge od 8:00 do 17:00, výber z vankúšového menu a aromaterapeutické vône do vašej izby. Svetlé spálne ponúkajú siete proti komárom nad posteľami s baldachýnom. Elegantné kúpeľne majú dvojité umývadlá a sprchovací kút. Niektoré jednotky majú vonkajšiu sprchu alebo vírivku.

El Dorado Casitas Royal má široký výber rôznych atraktívnych kuchýň z celého sveta vrátane 10 rôznych reštaurácií, ktoré ponúkajú svetovú kuchyňu, súčasné talianske menu, chuť z Tichomoria, stredomorskú fúziu, karibský štýl a mexickú kuchyňu. V ponuke sú aj pizze a jedlá autentickej talianskej kuchyne. K dispozícii je tiež 10 barov pri bazéne, 1 plážový bar a 4 lounge bary.

Kúpele Naay sa delia na Spa Royale a Spa Casitas. Spa Royale sa nachádza v centre hotela, zatiaľ čo Spa Casitas je zariadenie s rozlohou 20 000 m2, ktoré ponúka širokú ponuku tradičných a alternatívnych kúpeľných procedúr.

Ranč Bonanza je vlastné stajne s jazdeckými koňmi. K dispozícii je prehliadka na koni so sprievodcom cez džungľu, takže hostia môžu zažiť skutočnú krásu Mayskej riviéry. 

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha
kg

Vyber si svoju destináciu