Dovolenkové apartmány v Diamond Resorts Alpine Club v rakúskom Schladmingu boli postavené v tradičnom alpskom štýle s nábytkom z borovicového dreva. Apartmány majú plne vybavenú kuchyňu, kávovar, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, teplovzdušnú rúru, hriankovač, telefón, trezor a fén na vlasy.

K zariadeniam na mieste patrí krytý vyhrievaný bazén, práčovňa, reštaurácia s barom, sauna, tenisové kurty, detské ihrisko, obchod s potravinami, knižnica, zmenáreň, DVD knižnica, herňa a solárium.

Autobusová zastávka s pravidelnými autobusmi do Schladmingu je vzdialená 5 minút chôdze.

Z dovolenkových apartmánov v rezorte Diamond Resorts Alpine Club v Rakúsku sa naskytá výhľad na očarujúce mesto Schladming. Alpine Club je skvelým miestom na návštevu kedykoľvek počas roka. V chladnejších mesiacoch majú členovia prístup k zimným športom každého druhu, zatiaľ čo na jar a v lete sa krajina stáva úchvatným miestom na turistiku. Neďaleké golfové ihrisko je nevyhnutnosťou pre každého golfistu. Poblízku si môžete vyskúšať jazdu na koni, kanoistiku, rafting a v zimných mesiacoch môžete vyskúšať jazdu na saniach.

Ak sa chcete ponoriť do bohatej rakúskej histórie a kultúry, potom neďaleký Salzburg, rodisko Mozarta, ponúka fascinujúce spestrenie.

Je to krásna oblasť, ktorá sa pýši jedným z najmalebnejších lyžiarskych stredísk. Stredisko sa nachádza na svahu v tesnej blízkosti známej zjazdovky Planai a len 1 km nad mestom Schladming. Areál zimných športov Dachstein-Tauern ponúka nielen lyžovanie, ale aj sánkovanie, korčuľovanie a curling. Oblasť je atraktívna aj počas leta, môžete sa tu venovať pešej turistike, cyklistike a raftingu. Na ľadovci Dachstein vo výške 3000 m nad morom je možné lyžovať aj počas leta.

Turistická informačná stránka - Http://www.schladming-dachstein.at 

 

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha

Podobné produkty

Vyber si svoju destináciu